Certyfikaty i wyróżnienia
mgr Dawid Rauk

mgr Dawid Rauk

Specjalista ds. Żywienia i Suplementacji Osób Aktywnych Fizycznie AWF Katowice, mgr fizjoterapii, doświadczony trener personalny, instruktor fitness. W swojej karierze współpracował z największymi klubami fitness na Śląsku, brał udział w licznych kursach o tematyce dietetycznej, fizjoterapeutycznej i trenerskiej, a także może się pochwalić sporą bazą zadowolonych klientów, których liczba stale się powiększa.

W sposób kompleksowy podchodzi do procesu kształtowania sylwetki i zdrowia u swoich podopiecznych. Po ocenie sprawności i wywiadzie dotyczącym ulubionych form aktywności fizycznej, układany jest plan treningowy, do którego dopasowana zostaje indywidualna dieta, zgodna z preferencjami żywieniowymi klienta. Ważnym elementem tego procesu jest stałe nadzorowanie postępów oraz sprawna komunikacja między dwoma jego stronami.

W praktyce dietetycznej stawia w pierwszej kolejności na właściwe zdiagnozowanie problemów zdrowotnych jak np. wysoki poziom kortyzolu, nietolerancje pokarmowe, niedoczynność tarczycy, niski poziom witaminy D, insulinooporność, wysoki poziom złego cholesterolu itp. Bowiem nawet najlepsza dieta, przy złej diagnostyce może nie przynosić rezultatów lub jej efekt może być znacząco ograniczony.

Dodatkowo, w razie dysfunkcji ruchowych typu: ból w okolicy kręgosłupa, zerwanie więzadeł krzyżowych przednich w kolanie, bóle w stawach lub mięśniach itp. prowadzi terapie lub uczy jak samemu poradzić sobie z występującymi dolegliwościami, aby trening był skuteczny, a jednocześnie bezpieczny.

 

515977213